Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Parchanie - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

230 000 zł49,97 m² 4 602,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w spokojnej, zielonej i uzdrowiskowej części miasta na osiedlu Nowym. Jest to idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Kruszwica(Parchanie + 16 km)

230 000 zł44,50 m² 5 168,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentowć Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 44,50m2, położony w Kruszwicy na Osiedlu Robotniczym, w spokojnej i zielonej okolicy.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł51,47 m² 3 672,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

Studio Focus Nieruchomości prezentuje niepowtarzalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze kamienicy. Lokal 2-pokojowy ma powierzchnię 51,47m. Przestronne i ustawne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł21 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę o pow. 21m2 położoną w świetnej lokalizacji w pobliżu Parku Solankowego. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni i łazienki, usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł5 200 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki o powierzchni 5200 m2 z wydanymi warunkami zabudowy. Nieruchomość ma kształt prostokąta z jednym ściętym narożnikiem. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł800 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dream Homes Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży Twojego wymarzonego miejsca pod budowę domu - tylko ok 2 km od Inowrocławia. na sprzedaż wyjątkowa działka pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Gnojno

Gnojno(Parchanie + 11 km)

499 000 zł120 m² 4 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:18 729 m²

Sprzedam dom do kapitalnego remontu, położony na działce o łącznej powierzchni ok. 1,87 ha. Nieruchomość składa się z dwóch działek sprzedawanych razem- część siedliskowa oraz grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Janikowo(Parchanie + 21 km)

200 000 zł54 m² 3 703,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedaż lokal w Janikowie. Oferowany lokal usytułowany jest na pierwszym piętrze w budynku przychodni. Przedmiotem sprzedaży jest gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Słońsko

Słońsko(Parchanie + 3 km)

140 000 zł1 216 m² 115,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Studio Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Słońsko w gminie Inowrocław. Lokalizacja: działka znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł4 094 m² 134,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dużą działkę 4094 m2 z okazałym domem w budowie w centrum Złotnik Kujawskich. Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze smaga nieruchomości. Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Parchanie

Parchanie,kujawsko-pomorskie

270 000 zł85 m² 3 176,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Północ Nieruchomości Inowrocław Prezentuje Państwu: na sprzedaż samodzielny pawilon Handlowo-Usługowy z dużą działką 1800m2 zlokalizowany w Parchaniu koło Inowrocławia Powierzchnia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij